НУОУ

Слухачі університету навчалися на базі Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

На базі Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України 7 травня 2018 року під керівництвом старшого викладача кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) полковника Романа Бакуменка проведені практичні заняття зі слухачами гуманітарного інституту за темами “Основи інтерв’ювання”, “Відпрацювання інформаційних матеріалів для представників громадськості і працівників мас-медіа”, “Прес-конференція як форма розповсюдження актуальної інформації”.

Крім того, фахівці зі зв’язків з громадськістю на чолі з начальником управління підполковником Богданом Сеником ознайомили гостей з особливостями роботи колективу управління, надали слухачам можливість отримати практику організації прес-конференції, підготовки інформаційних матеріалів для преси та підготовки спікерів до спілкування з журналістами.

Справжнє захоплення у слухачів викликав виступ одного з засновників прес-служби Міністерства оборони України, а нині старшого офіцера Управління зв’язків з громадськістю полковника Дмитра Шкурка, в минулому головного редактора інформаційної агенції «Укрінформ». Маючи неабиякий досвід медійної діяльності, офіцер поділився ним із слухачами та заохотив присутніх до майбутньої співпраці з колективом управління.

Наприкінці заняття відбувся традиційний аналіз проведених дій. Кожен із присутніх мав змогу оцінити себе та вислухати зауваження і побажання щодо удосконалення методики проведення занять.