НУОУ

Слухачі університету оцінювали суспільно-політичну обстановку

Практичне заняття зі слухачами гуманітарного інституту університету провели науково-педагогічні працівники кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) на базі Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України 15 лютого 2018 року.

Начальник Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Збройних Сил України полковник Ігор Павліченко розповів про організаційно-штатну структуру та завдання Центру та акцентував увагу на діяльності груп внутрішніх комунікацій в районі проведення АТО.

Начальник відділу оперативного моніторингу суспільно-політичної обстановки та морально-психологічного стану Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Збройних Сил України підполковник Олег Канавський ознайомив гостей із методикою оцінювання суспільно-політичної обстановки, а також навів приклад її оцінювання в Україні на даний час.

Практичні заняття слухачів та науково-педагогічні працівників увінчав аналіз проведених дій, під час якого кожен мав змогу оцінити себе та інших, вислухати зауваження і побажання щодо удосконалення власної підготовки. Та найголовніше – слухачі закріпили теоретичні знання та удосконалили практичні навички з оцінювання одного з головних чинників впливу на виконання будь-якого бойового завдання – суспільно-політичної обстановки.