НУОУ

Слухачі університету перевірили практикою отримані теоретичні знання

На базі військової частини А0139 22 січня 2018 року науково-педагогічними працівниками кафедри морально-психологічного забезпечення діяльності військ (сил) проведено практичне заняття зі слухачами гуманітарного інституту. Фахівці з морально-психологічного та інформаційно-пропагандистського забезпечення провели командирське інформування та заняття з національно-патріотичної підготовки з особовим складом підрозділів бригади.

Представники Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України начальник відділу взаємодії з військовими капеланами полковник Олександр Герус та начальник відділу спеціальної пропаганди полковник Андрій Дідушко ознайомили присутніх із станом та перспективами впровадження у Збройних Силах України капеланської служби, а також із способами протидії ворожій пропаганді в сучасних умовах.

Наприкінці заняття слухачі та науково-педагогічні працівники здійснили аналіз проведених дій. Кожен мав змогу оцінити себе, вислухати зауваження і побажання щодо удосконалення методики проведення занять. Крім того, слухачі закріпили теоретичні знання та удосконалили практичні навички з питань організації та проведення заходів інформаційно-пропагандистського забезпечення діяльності військ (сил).