НУОУ

Слухачі університету ‒ учасники бойових дій - надають активну допомогу у проведенні практичних занять із випускниками факультету підготовки офіцерів запасу Рекомендовані

Продовжуються практичні заняття на навчальному зборі в польових умовах із солдатами (студентами) другого року навчання факультету підготовки офіцерів запасу на базі навчального центру університету.

Навчальні заняття проводяться з тактичної, тактико-спеціальної, технічної, вогневої, військово-медичної, інженерної та стройової підготовки.

Весь комплекс відповідних практичних занять спрямований на набуття солдатами (студентами) навичок і вмінь, певних морально-психологічних та професійних якостей, необхідних їм для виконання професійних обов’язків на посадах командирів взводів у військах.

Під час проведення занять застосовується ряд новітніх методів навчання не лише з боку науково-педагогічних працівників факультету підготовки офіцерів запасу, а також слухачів університету – учасників бойових дій, які надають допомогу в проведенні занять в польових умовах.