НУОУ

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в університеті відбулося грандіозне спортивне свято Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського проведено спортивне свято за участі особового складу навчального закладу та запрошених гостей.

Традиційно захід розпочався з підбиття підсумків Спартакіади університету в 2017-2018 навчальному році, яка включала наступні види спорту: настільний теніс, волейбол, футзал, бадмінтон, шахи, кульова стрільба, гирьовий спорт, плавання та військово-прикладне плавання.

За підсумками Спартакіади 3-е місце посіла збірна команда гуманітарного інституту, 2-е місце ‒ збірна команда командно-штабного інституту застосування військ (сил), 1-е місце вибороли спортсмени інституту авіації та протиповітряної оборони.

До спортивного свята були залучені найкращі спортсмени ЦСК ЗС України, спортивних федерацій, Центру спортивно-естетичного розвитку «Гранд-Гімнастика», учасники «Ігор Нескорених», військовослужбовці Окремого полку Президента України імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Під час заходу відбулися показові виступи багаторазових призерів міжнародних спортивних змагань з художньої гімнастики, спортивної акробатики, гирьового спорту, з авіамодельного спорту, демонстрація виконання вправ на батуті, лопінгу, вправ з колодою, показовий виступ з українського бойового гопака, дзюдо, самбо, боксу, з пауерліфтингу, показові виступи з веслування на тренажерах, з велоспорту на шосе, з подолання смуги перешкод, виступи кінологів Державної прикордонної служби України зі своїми чотирилапими підопічними, відпрацювання вправ з кросфіту.

Особливе місце на святі спорту посіли показові виступи спортсменів, які брали участь в «Іграх Нескорених», учасників ООС (АТО) під керівництвом Євгена Мазура, ветерана ЗС України, заслуженого тренера України, майстра спорту з легкої атлетики, головного тренера збірної команди України в «Іграх Нескорених».

Справжній подив викликав виступ найсильніших чоловіків України – учасників «Богатирських ігор». Кілька офіцерів університету спробували повторити вправи, які виконують українські стронгмени, за що були заохочені від богатирів.

Вперше широкому загалу свою майстерність продемонстрували наймолодші представники університету – курсанти-першокурсники навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій.

Усі присутні, глядачі та учасники спортивних змагань не залишились байдужими від захоплюючих виступів запрошених гостей, досвідчених спортсменів високого рівня та юних спортсменів, які лише розпочинають свою кар’єру у світі спорту.

Крім цього було організовано змагання серед структурних підрозділів університету з бою на колоді серед чоловіків та жінок, змагання з перетягування канату, було визначено переможців з комбінованої естафети.

За підсумками змагань, перше місце посіла збірна команда командно-штабного інституту застосування військ (сил).

Спортивне свято, яке тривало більше трьох годин, пройшло дуже насичено та цікаво. І учасникам, і глядачам, які поділилися своїми враженнями, дуже сподобалося дійство. А поки володарі першого місця в університеті за підсумками змагань на спортивному святі відзначаються свою перемогу, усі решта вже почали активну підготовку до новий майбутніх баталій на спортмайданчиках. Адже, як відомо, здоровий дух формується лише у здоровому тілі!