НУОУ

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в університеті буде презентовано Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій та проведено спортивне свято Рекомендовані

7 вересня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського планується проведення урочистих заходів з нагоди презентації єдиного в Україні Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій та проведення спортивного свята з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Очікується участь у заході керівництва Міністерства оборони України, Управління фізичної культури і спорту МО України, представників Генерального штабу ЗС України, видів ЗС України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, спортивних федерацій та фахівців фізичної підготовки та спорту інституцій сектору безпеки і оборони України.

По завершенню урочистостей з нагоди презентації Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій на стадіоні буде проведено спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту України.

Довідково

Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій сформований за рішенням Міністра оборони України у січні 2018 року на базі Навчально-наукового центру фізичної підготовки та спортивно-оздоровчих технологій НУОУ ім. Івана Черняховського.

Інститут бере участь у підготовці військових фахівців оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів освіти з кваліфікаційним рівнем «магістр» для Збройних Сил України, інших військових формувань держави; здійснює наукову, науково-технічну та інноваційну діяльність, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців фізичної підготовки; проводить курси професійно-технічного навчання з питань підготовки водолазів.

Інститутом отримано ліцензування на навчання курсантів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» за спеціальністю «Фізична культура і спорт». З початку нового навчального року вже 17 курсантів розпочали підготовку в Інституті.

До складу Інституту входять: кафедра фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту; науково-дослідна лабораторія (проблем фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту); навчально-тренувальний комплекс.

Крім того, особовий склад Інституту організовує різноманітні міжнародні, міжвідомчі, внутрішньоуніверситетські спортивні заходи, навчально-тренувальні збори, семінари, науково-практичні конференції тощо.

До уваги ЗМІ!

Зустріч представників ЗМІ, які бажають висвітлити захід, на КПП Національного університету оборони України ім. І. Черняховського за адресою: пр-т. Повітрофлотський, 28 (навпроти Солом’янської площі та парку ім. М. Островського) 7 вересня о 14.30. Початок заходу о 15.00.

Акредитація обов’язкова та триватиме до 12.00 7.09.2018 за телефоном: (044) 271-07-73 та е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . При акредитації обов’язково вказувати назву ЗМІ, П.І.П. представників ЗМІ, контактні телефони.