НУОУ

Спортсмени університету – абсолютні переможці змагань з плавання у рамках ІХ Міжнародної спартакіади “Офіцерські старти” Рекомендовані

Вже традиційно у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського на початку лютого місяця проходить Міжнародна спартакіада “Офіцерські старти”. До звичних для спартакіади видів спорту ‒ футзал, кульова стрільба та настільний теніс ‒ цього року додали ще два види: шахи та плавання.

Змагання з плавання проводилися у таких видах як 100 м вільним стилем, 100 м брасом та комплексна естафета 4x50 м.

За результатами змагань на дистанції 100 м вільним стилем найкращим став слухач другого курсу командно-штабного інституту застосування військ (сил) університету підполковник Володимир Баранюк, подолавши дистанцію за 1 хв. 03 сек.

На дистанції 100 м брасом не було рівних начальнику клубу університету підполковнику Сергію Іваненку, який здолав суперників з найкращим результатом 1 хв. 19 сек.

Найзапекліша боротьба на доріжках відбулась у комплексній естафеті, де команда Національного університету оборони України імені Івана Черняховського всього на 0,04 секунди перемогла команду Повітряних Сил Збройних Сил України, що дало змогу спортсменам університету вибороти перше командне місце з плавання.