НУОУ

Стартувала IX Міжнародна спартакіада “Офіцерські старти” Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочалися “Офіцерські старти”. У IX Міжнародній спартакіаді цього року беруть участь збірні команди збройних сил Латвійської Республіки, Республіки Польщі, Сполучених Штатів Америки, Генерального штабу Збройних Сил України, Сухопутних військ Збройних Сил України, Повітряних Сил Збройних Сил України, Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Національної академії Служби безпеки України та збірна команда університету.

– 9 років тому ми започаткували цю традицію. Мені приємно, що сьогодні наші країни-партнери підтримують її. Хочу подякувати нашим друзям з Латвії, Польщі, Сполучених Штатів Америки за участь у цих змаганнях. Це, без сумніву, з вашої сторони добрий акт підтримки Збройних Сил України, нашої держави в період ведення бойових дій на сході та захист її суверенітету, – наголосив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

В урочистій церемонії відкриття Спартакіади взяли участь представники Міністерства оборони України, Федерації футболу України, дипломатичного корпусу. Із початком змагань від імені Міністра оборони України – генерала армії України Степана Полторака привітав учасників начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов.

– Хочу побажати яскравих і чесних перемог, продемонструвати максимальний спортивний результат у вибраних видах спорту, зразки дружби, допомоги, підтримки на спортивних майданчиках славетного Національного університету оборони України. Хай переможе спритніший, витриваліший, сильніший!

Вітання командам висловив військовий аташе Посольства Республіки Польщі в Україні полковник Томаш Стріхаж і побажав, аби кожен з учасників змагався у спортивних залах, а не на справжніх полях бойових дій.

Вперше участь в “Офіцерських стартах” беруть військовослужбовці США. Як зазначив військово-повітряний аташе при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Україні майор Майкл Беард:

– Для нас це особлива подія. Ми дякуємо за можливість приєднатися до вас і брати участь у змаганнях.

Міжнародна спартакіада триватиме до 9 лютого. До спортивної програми цьогоріч додали ще два види – плавання і шахи. Переможця визначать за підсумками всіх змагань: з футзалу, кульової стрільби, настільного тенісу, плавання та шахів.