НУОУ

Стартувала міжнародна Спартакіада

Традиційний міжнародний турнір “Офіцерські старти”, який проводить Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, розширився і став Спартакіадою. У восьмих “Офіцерських стартах”, крім міні-футболу, учасники змагатимуться ще в двох видах спорту: настільному тенісі та кульовій стрільбі. Турнір є благодійним і присвячений черговій річниці виведення військ з Афганістану.

– Змагання нагадують нам про мужність і героїзм воїнів, які виконували свій військовий обов’язок в Афганістані. Сьогодні їх бойові традиції продовжують військовослужбовці на сході нашої держави. Учасникам міжнародної Спартакіади я бажаю чесної боротьби. Переможе найсильніший, – підкреслив генерал-полковник Генадій Воробйов, начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Кількість країн-учасниць щороку зростає. На цей раз до “Офіцерських стартів” приєдналася Польща. Міжнародна Спартакіада триватиме три дні, 10 лютого визначать переможця турніру. Як зазначив начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов, команда-лідер по всіх видах спорту отримає головний приз. За кубок Міністра оборони України змагатимуться господарі турніру, збірні команди Генерального штабу, Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Національної академії СБУ, а також військовослужбовці збройних сил Республіки Польща, Латвійської і Литовської Республік.

– Дуже приємно брати участь у таких заходах. Литва у цій Спартакіаді представлена вдруге. Щиро дякую організаторам за запрошення. Нехай переможе найкращий. Литва завжди була і буде з Україною. Разом ми – сила. Слава Україні, Литві та Польщі. За нашу і вашу свободу, – наголосив підполковник Міндаугас Бабонас, заступник військового аташе посольства Литовської Республіки в Україні.

За головний приз ще ведеться боротьба, проте збірну команду університету, яка стала переможцем попередніх змагань, відзначили спеціальним призом. Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко вручив спортсменам футболку від головного тренера Національної збірної з футболу Андрія Шевченка.