НУОУ

Тривають практичні заняття випускників факультету підготовки офіцерів запасу на базі військових частин Збройних Сил України

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського триває навчальний збір випускників факультету підготовки офіцерів запасу.

В ході збору організовано практичні заняття зі студентами випускного курсу на базі військових частин Збройних Сил України. Так, з юнаками та дівчатами, які навчаються за спеціальностями “соціальна психологія” та “політологія”, своїм практичним досвідом ділилися офіцери 101 окремої бригади охорони ГШ ЗС України.

Під час занять, що проходили під керівництвом доцента кафедри гуманітарної та соціально-економічної підготовки факультету підготовки офіцерів запасу НУОУ генерал-лейтенанта у відставці Анатолія Кобзаря, студенти ознайомилися з питаннями теоретичної та практичної підготовки особового складу до несення вартової служби, з алгоритмом роботи заступника командира роти з морально-психологічного забезпечення щодо добору особового складу для несення вартової служби, з роботою активу варти, плануванням МПЗ роти, методикою вивчення оцінки та аналізу військової дисципліни в роті.

Крім того, студентам надали інформацію з питань методики організації та проведення занять з національно-патріотичної підготовки, з питань методики проведення командирського та бойового інформування в роті, з організацією роботи клубу та бібліотеки.

Важливим елементом практичних занять стало ознайомлення майбутніх офіцерів запасу із роботою інформаційного центру, досвідом вшанування пам’яті загиблих під час бойових дій військовослужбовців та засадами задоволення духовних потреб особового складу. Студенти мали змогу відвідати храм святого Юрія Переможця, розташований на територій військової частини, та зустрітися із військовим капеланом УПЦ КП отцем Костянтином.

За високий рівень організації занять із випускниками факультету керівництво Національного університету оборони України імені Івана Черняховського висловлює вдячність командуванню 101 окремої бригади охорони ГШ ЗС України в особі начальника штабу полковника Сергія Грома та заступника командира бригади з МПЗ підполковника Олександра Тіторенка.

Варто наголосити, що від студентів факультету окрема подяка одному з керівників занять ‒ заступнику командира батальйону з МПЗ капітану Максименко Максиму. Офіцер свого часу, у 2011 році, також закінчив факультет підготовки офіцерів запасу університету. З того часу пов’язав своє життя зі Збройними Силами. Має досвід бойових дій, під час яких отримав поранення. Молоді люди із захопленням спілкувалися зі старшим товаришем, чия життєва історія, безумовно, надихне деяких з них поповнити армійські лави.