НУОУ

Триває КШН з управлінням військової частини оперативного командування “Південь” Рекомендовані

Продовжується третій етап командно-штабного навчання з управлінням військової частини оперативного командування “Південь”. Офіцери управління військової частини керують підлеглими підрозділами під час ведення оборонного бою.

За легендою навчань, противник використовує “нову тактику”, яка змушує командира військової частини внести у план оборонного бою радикальні зміни. Використання в ході КШН системи імітаційного моделювання бойових дій JCATS дозволяє визначати “реальні” втрати противника та своїх підрозділів, що спонукає командира уточнювати своє рішення на бій, виходячи із реальної чисельності підлеглих підрозділів та їх укомплектованості озброєнням, військовою технікою та запасами матеріально-технічних засобів.

Не всі підрозділи бригади мали успіх під час виконання бойових завдань. З метою виправлення помилок в ході КШН деякі питання відпрацьовані повторно після уточнення командирами усіх ланок бойових завдань підлеглими підрозділами. Такий підхід дозволяє розглянути та апробувати різні варіанти дій підрозділів.

Поряд з оформленням бойових графічних документів з використанням тактичних знаків, які використовуються у арміях країн-членів НАТО, офіцери управління отримали навички у веденні електронної робочої карти в автоматизованій системі управління військами “Славутич”.

Для проведення КШН з управлінням військової частини задіяні науково-педагогічні працівники більшості кафедр університету.