НУОУ

Триває проведення навчально-методичного водолазного збору Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського продовжується навчально-методичний водолазний збір до якого, крім військовослужбовців Збройних Сил України, залучені водолази Національної гвардії України та представники Державного науково-випробувального центру. Наразі розпочато практичну частину підготовки слухачів на водноспортивній базі університету, під час якої будуть відпрацьовані питання взаємодії водолазних розрахунків з використанням різноманітного водолазного спорядження та обладнання, підвищення інструкторсько-методичних навичок з керівництва водолазними спусками та роботами.

На початку збору всі учасники прослухали теоретичний курс дисципліни, ознайомились з сучасними підходами щодо організації водолазної підготовки в Збройних Силах України та структурних підрозділах сектору безпеки та оборони, перспективами її розвитку та успішно склали заліки на допуск до практичної частини.

Як зазначає керівник збору полковник Геннадій Гапоненко, до завершення зборів, водолази різних спеціалізацій повинні перейняти один у одного накопичений практичний досвід, напрацювати необхідну кількість годин роботи під водою та скласти комплексний екзамен.