НУОУ

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено вступні іспити кандидатів на здобуття оперативно-тактичного рівня підготовки Рекомендовані

У навчальному центрі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського завершено вступні випробування кандидатів на здобуття оперативно-тактичного рівня підготовки.

Вступна кампанія (на здобуття оперативно-тактичного рівня підготовки) цього року розділена на три етапи, які пройшли на базі навчального центру університету. Викликано це великою кількістю бажаючих навчатись у провідному військовому закладі, конкурс на деякі спеціальності був досить високий.

Офіцери-вступники командно-штабного інституту застосування військ (сил), інституту авіації та протиповітряної оборони, інституту оперативного забезпечення та логістики, гуманітарного інституту, інституту інформаційних технологій протягом двох тижнів складали іспити з оцінки професійного рівня, знання іноземної мови, рівня фізичної підготовленості, пройшли психологічний відбір та медичний огляд.

Завершенням третього етапу вступу стало вручення довідок про успішне складання вступних іспитів майбутнім слухачам гуманітарного інституту та інституту інформаційних технологій. В урочистій обстановці на стройовому плацу навчального центру університету довідки вручили: начальник гуманітарного інституту полковник Василь Осьодло та начальник інституту інформаційних технологій генерал-майор Юрій Даник.

З успішним складанням іспитів кандидатів на навчання привітав заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.