НУОУ

У науковому центрі дистанційного навчання розпочались курси по розробленню дидактичних модулів для платформи дистанційного навчання за підтримки програми НАТО DEEP

У науковому центрі дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, в рамках Програми НАТО “Удосконалення військової освіти” (DEEP), розпочались курси по розробленню дидактичних модулів для платформи дистанційного навчання.

Метою заходу є забезпечення розвитку системи дистанційного навчання Збройних Сил України за рахунок впровадження в освітньому процесі університету мультимедійних елементів дистанційних навчальних курсів.

Заняття проводяться експертами Альянсу з Польщі: Професор Пьотр Гавлічек, Данута Піетрашкевіч та Артур Старож.

Від університету на курсах присутні наукові та науково-педагогічні працівники інститутів та центрів, які зможуть покращити наочність навчального матеріалу та забезпечити подальше успішне впровадження технологій дистанційного навчання у Збройних Силах України.

Експерти діляться досвідом використання програмного продукту Camtasia, за допомогою якого можливо розроблювати відео лекції та електронні навчальні курси. По завершенню курсу учасники опанують програмний продукт та розроблять свої електронні навчальні курси (відеолекції) та отримають відповідні сертифікати.