НУОУ

У Військовому інституті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка закінчився черговий курс з розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2015–2017 роки, 06 вересня 2017 року у військовому інституті Київського національного університету ім. Тараса Шевченка представниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було проведено курс “Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції”.

В рамках курсу слухачам були запропоновані лекції на тему: “Кадровий менеджмент: роль людського чинника у запобіганні корупційним проявам”, “Правові механізми запобігання корупції”, “Формування превентивної антикорупційної системи” та проведено групову вправу “Форми і методи врегулювання конфлікту інтересів”. Присутні, зокрема, ознайомились із визначенням, характеристиками корупції, шляхами зменшення ризиків корупції та отримали практичні навички з врегулювання конфлікту інтересів і реагування на ситуацію із корупційними ознаками.

Наприкінці курсу слухачам були надані інформаційно-довідкові матеріали та поради з питань запобігання корупції у службовій діяльності. Курс пройшли 11 слухачів.