НУОУ

Університет відвідали експерти Програми НАТО з “Удосконалення військової освіти” (DEEP)

Протягом п’яти днів у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського працюватимуть експерти Програми НАТО з “Удосконалення військової освіти” (DEEP). Іноземні фахівці приїхали в університет, щоб провести перший етап підвищення кваліфікації для представників професорсько-викладацького складу вищих військових навчальних закладів України. В рамках програми DEEP триватиме семінар з питань стратегічних комунікацій за участю фахівців Європейського центру з вивчення питань безпеки ім. Дж. Маршалла.

– Захід спрямований на те, щоб зробити процес підготовки українських фахівців відповідним до світових стандартів, перейняти досвід та поглибити наявну співпрацю, – наголосив заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з навчальної роботи полковник Сергій Салкуцан.

Іноземні експерти наголосили, що приїхали не навчати. Формат семінару передбачає відкритий діалог.

– Ми відвідали університет, щоб провести з українськими колегами, нашими друзями плідні, цікаві і надихаючі діалоги, які стосуватимуться питань стратегічних комунікацій. Це серйозні дискусії про те, як найкращим чином вирішити існуючі проблеми в ситуації, яка склалася в Україні. Сподіваємося, що в ході цих розмов виникнуть нові ідеї щодо вирішення старих тем, – зауважив начальник відділу з питань розбудови спроможностей у галузі військової освіти та міжнародних відносин Командно-штабного коледжу Збройних Сил Німеччини пан Клаус Хуеткер.

Семінар зі стратегічних комунікацій для українських військових фахівців відрізняється від того, який проводять для представників інших країн. Він має свою особливість, адже в Україні нині триває антитерористична операція. Досвід, набутий у ході обговорень, внесуть до програми навчального курсу зі стратегічних комунікацій університету.