НУОУ

Університет відвідали представники компанії “RAND Corporation”

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася зустріч представників кадрових органів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, науково-педагогічним складом та слухачами університету з фахівцями експертної групи компанії “RAND Corporation”. Протягом чотирьох днів учасники обговорюватимуть питання управління кадровими ресурсами в межах Програми розбудови оборонних інституцій.

– Ми також боролися за свою незалежність і маємо велику повагу до людей, які боронять свою свободу. Сподіваємося, що під час дискусій, зможемо запропонувати вам нові та цікаві ідеї для українського оборонного відомства, – зауважив представник компанії “RAND Corporation” пан Генрі Леонард.

Іноземні партнери зацікавлені надати Збройним Силам України допомогу у питаннях роботи з особовим складом, зокрема особливостей набору, утримування інтересу та розвитку професійних якостей добровільного набору на військову службу, а також призову. Крім того, під час дискусій сторони розглянуть аспекти кар’єрного та професійного розвитку військовослужбовців, військової освіти, підготовки персоналу, збирання та обробки даних. У рамках співпраці передбачені практичні заняття і подальше обговорення результатів.

У свою чергу заступник директора Департаменту – начальник відділу формування військової кадрової політики Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України полковник Сергій Солодовник подякував іноземним колегам за допомогу.