НУОУ

Університет відвідали іноземні посли, акредитовані в Україні за сумісництвом

Національний університет оборони України Імені Черняховського відвідали іноземні посли, акредитовані в Україні за сумісництвом ‒ глави 16 дипломатичних представництв держав Африки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Латинської Америки.

Під час зустрічі із командуванням військового вишу гостям було презентовано можливості підготовки іноземних слухачів в університеті та обговорено напрямки співробітництва. Заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Сергій Салкуцан під час брифінгу розповів про призначення, структуру та систему підготовки фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів, зокрема представників іноземних держав.

За словами заступника начальника університету полковника Валерія Доброгурського, в університеті в різні роки проходили підготовку представники багатьох країн: Молдови, Грузії, Угорщини, Сполучених Штатів Америки, Казахстану, Китайської Народної Республіки, Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка, Республіки Корея. Ведуться переговори щодо укладання контрактів на підготовку фахівців з африканських держав.

‒ Зважаючи на те, що наші новітні освітні програми розроблені з використанням досвіду участі українських Збройних Сил в Антитерористичній операції, попит на підготовку іноземних військових фахівців в Національному університеті оборони України сьогодні дуже високий. Ми відкриті для співпраці та готові розглядати різні варіанти взаємодії, – наголосив, звертаючись до учасників зустрічі, заступник начальника університету з навчальної роботи полковник Сергій Салкуцан.

Під час заходу представники вітчизняних оборонних підприємств ознайомили іноземних послів із потенціалом й можливостями оборонно-промислового комплексу України та перспективами розвитку військово-технічного співробітництва з країнами Африки, Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Латинської Америки. Гості мали нагоду оглянути експозицію з понад 30 експонатів – зразків новітнього озброєння та техніки.