НУОУ

Університет відвідали представники Національного військового коледжу США Рекомендовані

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відвідали слухачі Національного військового коледжу США на чолі з полковником Тедом Доннеллі. Іноземні колеги ознайомилися з системою професійної військової освіти офіцерів Збройних Сил України, призначенням, структурою та системою підготовки слухачів університету.

Під час жвавої дискусії в рамках круглого столу гості цікавилися, як просувається реформування оборонного відомства України, зокрема, перехід на стандарти Альянсу. У свою чергу, заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан зауважив, що перед Збройними Силами України стоїть завдання в короткі терміни освоїти стандарти НАТО і оборонне відомство швидко рухається у цьому напрямку. Зокрема, поряд з внесенням змін до програми підготовки триває пошук ефективних шляхів трансформації системи військової освіти в цілому. На даний час впроваджені додаткові курси та практики для засвоєння слухачами стандартів НАТО паралельно з національними стандартами.

Після плідного обговорення слухачі Національного військового коледжу США мали можливість ознайомитися з діяльністю певних підрозділів університету.