НУОУ

В університеті розпочала роботу екзаменаційна комісія Рекомендовані

Для атестації слухачів випускного курсу денної форми навчання (набору 2015 року) та заочної форми навчання (набору 2016 року) оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів підготовки у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочала роботу екзаменаційна комісія під керівництвом першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковника Ігоря Колесника.

– Викладачі зробили все для того, щоб ви, випускники, отримали ґрунтовні знання. Тепер все залежить від вас. Ми зацікавлені у позитивному результаті випробувань, але для цього необхідно докласти зусиль, – звертаючись до випускників, наголосив генерал-полковник Ігоря Колесник.

Під час першого організаційного засідання екзаменаційної комісії випускникам було представлено її склад та оголошено порядок проведення атестації.

До складання комплексного екзамену та захисту магістерських робіт допущено близько 500 слухачів, які в повному обсязі виконали навчальний план підготовки військових фахівців за відповідною спеціальністю. На отримання дипломів із відзнакою та золотих медалей претендують дев’ять слухачів.

Серед випускників університету є троє Героїв України – генерал-майор Андрій Ковальчук, начальник штабу – перший заступник Командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, полковник Сергій Шаптала, начальник штабу – перший заступник командувача військ Оперативного командування “Південь” та підполковник Сергій Собко, командир 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади.

Також серед випускників – четверо представників іноземних держав, військовослужбовці збройних сил Республіки Корея та Китайської Народної Республіки.

За доповідями начальників інститутів, навчально-матеріальна база структурних підрозділів університету до атестації готова. Під час атестації працюватиме 75 екзаменаційних підкомісій.

Після завершення випускних випробувань 1 червня в університеті відбудеться урочистий випуск слухачів.