НУОУ

Урочисті заходи з нагоди 103-ї річниці університету

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського святкує 103 річницю з початку системної підготовки військових фахівців. Стіни університету просякнуті духом патріотизму і любові до Батьківщини. Тисячі офіцерів стали випускниками цього славетного вишу. Сьогодні університет займає чільне місце у системі військової освіти нашої держави і є провідним навчально-методичним і науковим центром Збройних Сил України.

– Щиро дякую багаточисельному університетському колективу за самовіддану та наполегливу працю у підготовці офіцерського корпусу для Збройних Сил України – офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів. Саме випускники університету зі своїми бойовими побратимами творять сьогодні новітню історію України з новими перемогами та героями, відстоюють право держави на незалежність, право народу на вибір шляху в майбутнє і почуття гордості за те, що ми ‒ українці, – наголосив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.

Урочисті заходи з нагоди Дня університету співпали з черговим випуском слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки, а також з Днем народження двічі Героя Радянського Союзу генерала армії Івана Даниловича Черняховського, ім’я якого гордо носить університет.

– Для всіх нас історичний шлях університету – це роки плідної та наполегливої праці, втіленої в конкретні досягнення та здобутки. Маю честь сьогодні ще раз подякувати всім за ваш внесок у спільну справу. Переконаний, наша робота і наполегливість у досягненні мети буде і надалі міцним підґрунтям для формування майбутнього офіцерського корпусу Збройних Сил України – офіцерів-патріотів і професіоналів-лідерів, достойних продовжувачів славетних традицій вітчизняного війська, – зауважив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Окремі слова поваги та вдячності прозвучали для керівників навчального закладу, які на різних етапах його становлення доклали значних зусиль для подальшого розвитку. Це генерал-лейтенанти Валентин Борискін та Олег Романенко, генерал-полковник Генадій Воробйов (на превеликий жаль, їх вже немає серед нас), генерал-полковники Віктор Палій та Володимир Толубко, генерал армії України Віталій Радецький, генерал-лейтенант Василь Телелим.

Не оминули увагою і колег-ветеранів, які беззмінно протягом від двадцяти років до півстоліття активної фізичної і розумової діяльності віддають себе справі, якій присвятили своє життя.

Із привітальними промовами до командування та членів колективу звернулися Голова Ради ветеранів Солом’янського району генерал-лейтенант Борис Парафейніков, Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро, Митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан.

З нагоди свята особовому складу та присутнім шановним гостям вручили подарунки та відзначили заохоченнями.

Урочистим завершенням святкового дійства став концерт, у якому виступили музиканти та солісти оркестру університету та запрошені артисти.