НУОУ

В Національній академії державного управління при Президентові України відбулася науково-практична конференція за міжнародною участю

Протягом 07-08 вересня 2018 року теоретики і практики публічного управління та адміністрування Національного університету оборони України імені Івана Черняховського професор кафедри управління військами професор Валерій Бринцев та ад’юнкт кафедри стратегії національної безпеки та оборони полковник Сергій Антоненко взяли участь у науково-практичній конференції за міжнародною участю “Публічне управління та публічна служба: стан проблем та перспективи розвитку”, яка відбулася в Національній академії державного управління при Президентові України (м. Київ).

Метою заходу було визначення і обговорення проблемних питань становлення, розвитку та удосконалення публічного управління та адміністрування, модернізації публічної служби в Україні з урахуванням особливостей сучасних реформаційних процесів та прогнозування їх наслідків у перспективних реаліях української державності.

Представники університету взяли активну участь в науковому дискурсі щодо проблематики розвитку та удосконалення публічного управління та адміністрування у воєнній сфері.