НУОУ

В Національному університеті оборони України привітали жінок зі святом весни

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського привітали жінок із прийдешнім святом – Міжнародним днем прав жінок і миру. В університеті працює і проходить службу близько 500 представниць прекрасної статі. Сьогодні на честь кожної прозвучали щирі компліменти і слова вдячності.

– Попри всі негаразди і складнощі, виконуючи безліч професійних обов’язків та складних життєвих завдань, ви залишаєтеся ніжними жінками, лагідними мамами, вірними дружинами і справжніми берегинями родинного вогнища. Дякую вам за відданість обраній справі, невтомну працю, ентузіазм. Бажаю, щоб турботи були лише приємними, кожен день – осяяний новими успіхами та зігрітий любов’ю рідних і коханих, – наголосив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Під час урочистих заходів жінкам вручили нагороди і заохочення від керівництва Міністерства оборони, Генерального штабу, начальника університету, народних депутатів. Жінки, які виконували службові завдання в зоні проведення АТО отримали нагороди від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Родзинкою урочистостей став душевний концерт від чоловіків навчального закладу, під час якого продемонстрували фільм про жіночий колектив університету. Сяючі очі та посмішки жінок говорять про те, що свято вдалося, і святкова атмосфера заходу зігріє радістю й теплом близьких людей.