НУОУ

В університеті пройшла зустріч випускників 1997 та 2002 років

Сьогодні у провідному військовому виші держави зустрілися дві епохи. Це випускники оперативно-тактичного рівня підготовки 1997 року, коли університет був Академією Збройних Сил України, та випускники оперативно-стратегічного рівня підготовки 2002 року вже Національної академії оборони України.

– Приємно сьогодні бути в стінах нашого навчального закладу разом з вами. Ніби повертаєшся на 20 років назад. Я хотів би, щоб ми пам’ятали свою історію. Разом з тим, надалі будували Національний університет оборони України потужним, сучасним і добре оснащеним. Дякую викладачам за турботу про нас, знання, за те, що навчили правильно шукати рішення, приймати їх, і найголовніше, навчили нас думати. Навчити думати офіцера – це головний пріоритет викладача, – зауважив генерал армії України Міністр оборони України Степан Полторак.

Випускникам було про що поговорити, адже деякі не бачилися понад 20 років. Приємно було і викладачам університету побачити своїх слухачів, багато з яких обіймають найвищі керівні посади у державі.

– У 1997 році – був лише другий випуск. Мене тоді призначили начальником щойно створеної кафедри ракетних військ і артилерії, багато чого доводилося організовувати з нуля, формувати штат. Цей випуск дав нам Міністра оборони України, державного секретаря Міністерства оборони України, командувача Національної Гвардії України. Дуже багато генералів. Я пишаюся своїми слухачами, – наголосив генерал-лейтенант Василь Телелим, професор кафедри стратегії національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Випускники військового навчального закладу вшанували пам'ять загиблих воїнів, поклали квіти до погруддя генерала армії Івана Черняховського та стели “Захиснику Вітчизни”. Після офіційної частини на плацу університету, гостям подарували святковий концерт, а також нагородили відзнаками Міністра оборони України.