НУОУ

В університеті розпочався навчальний збір випускників факультету підготовки офіцерів запасу Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочався навчальний збір випускників факультету підготовки офіцерів запасу, який триватиме протягом місяця.

Питання управління підрозділами та взаємодії в ході підготовки та ведення бойових дій відпрацьовуватимуться студентами під час занять у центрі імітаційного моделювання університету.

Важливою складовою навчального збору стануть практичні заняття за набутою спеціальністю, організовані на базі навчального центру університету, міжвидовому навчальному центру Збройних Сил України, військових частин та підрозділів.

Із напутніми словами до майбутніх офіцерів запасу під час мітингу звернувся керівник збору – перший заступник начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов:

‒ До проведення занять залучатимуться офіцери ‒ учасники АТО, які мають великий бойовий досвід. Під їх керівництвом ви здобудете практичні навички та закріпите теоретичні знання з питань військової справи, отримані в ході навчання. Сподіваюся на ваше серйозне та відповідальне ставлення до проведення навчального збору, який дасть вам можливість сформувати необхідні психологічні і професійні якості майбутніх офіцерів.

Після завершення навчального збору проводитиметься випускний екзамен. Студенти, які під час нього продемонструють хороші результати та успішно пройдуть усі випускні випробування, будуть допущені до складання Військової присяги на вірність Українському народові.