НУОУ

В університеті завершено підготовку фахівців на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня й вищих академічних курсах

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено підготовку чергових груп фахівців на базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Протягом декількох тижнів відбувалося навчання спеціалістів з питань міжнародних відносин України на вищих академічних курсах. На курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня здійснювалася підготовка фахівців за кількома напрямами:

‒ з питань виконання функціональних обов’язків офіцерами інформаційно-аналітичного центру (відділу, групи);

‒ з питань організації аеродромно-технічного та інженерно-аеродромного забезпечення;

‒ з питань організації розвідувально-інформаційної діяльності;

‒ з питань кваліфікації оперативного забезпечення;

‒ з питань організації наукової та науково-технічної діяльності у Збройних Силах України.

‒ Навчальні плани-програми курсів та всі навчально-методичні матеріали для проведення занять були розроблені з урахуванням вимог сучасності, змін, які відбуваються у державі та Збройних Силах України, а також досвіду застосування військових частин та підрозділів, залучених до антитерористичної операції, ‒ наголосив начальник центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Олег Лісун.

Понад 70 випускникам курсів вручили свідоцтва про завершення навчання. Отриману інформацію, вміння та навички офіцери застосовуватимуть під час виконання своїх посадових обов’язків.

‒ Знання, які ви здобули у стінах провідного вищого військового навчального закладу, дають вам право приймати рішення, ціною яких є людські життя. Тож бажаємо вам, аби ті рішення були зваженими, обґрунтованими та вірними, бо ви несете за них відповідальність, ‒ зазначив заступник начальника кафедри оперативного та бойового забезпечення полковник Ігор Черних.

Випускники курсів висловили вдячність науково-педагогічним працівникам університету про що зазначили у письмовому зверненні:

“Радіємо з того, що маємо нагоду скласти щиру подяку за вашу самовіддану працю та професійне ставлення до проведення занять.

Вважаємо, що про найскладніші питання нашої діяльності так просто і зрозуміло можуть розповісти лише ті, хто на цій тематиці досконало знається.

Запевняємо, що ми не лише були присутні в аудиторії і слухали, а й справді почули та усвідомили те, чого ви нас навчали.

Зичимо вам усіляких гараздів у вашій без перебільшення святій і шляхетній справі”.