НУОУ

В університеті дітей військовослужбовців привітали із Новорічними та Різдвяними святами Рекомендовані

За давньою доброю традицією напередодні Новорічних та Різдвяних свят в університеті влаштовують чудове дійство для діток військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, чиї батьки, рідні та близькі служать та працюють у стінах навчального закладу.

Маленьких гостей радо зустрічав Дід Мороз зі своєю помічницею, Снігуронькою. Дітки розгадували загадки, співали та веселилися. Юних гостей свята, хлопчиків та дівчаток, привітали ті, завдяки кому було організоване це урочисте дійство – начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко та народний депутат України Дмитро Андрієвський, з яким наш колектив пов’язує тісна співпраця та добра дружба. Саме Дмитро Йосипович надав солодкі гостинці для малюків, які кожен з них отримав від Дідуся Мороза та Снігуроньки.

Казкову атмосферу діткам створив театр пісні “Світ чудес” під керівництвом Вікторії Малиновської. Юні артисти продемонстрували виставу “Снігова королева”.

Свято видалось на славу! Дітки та їх батьки залишилися дуже задоволеними. А дитячі посмішки та сяючі очі – головна нагорода організаторам!