НУОУ

В університеті на базі Навчально-наукового центру іноземних мов закінчився черговий етап курсу ICELT

Викладачі англійської мови можуть мати різну кваліфікацію, досвід роботи та методи викладання. Для підвищення кваліфікації педагогічних працівників у Національному університеті оборони України ім. Івана Черняховського спільно з британською Радою в Україні був запроваджений курс ICELT. Починаючи з 2006 року в рамках міжнародного проекту підготовлено сотні викладачів та кілька висококваліфікованих викладачів-методистів. Цими днями на базі Навчально-наукового центру іноземних мов закінчили черговий етап навчання дванадцять викладачів з військових навчальних закладів сектору безпеки і оборони з Києва, Харкова, Львова, Одеси та Житомира. Під час навчання, в рамках етапів, заняття зі слухачами проходять у формі лекцій та семінарів з методики викладання мови. В період між етапами викладачі повинні виконати по 4 письмових та методичних завдання та провести 5 занять.

– Іноземна мова – це інструмент, який ви даєте молодим людям, котрі будуть у майбутньому здійснювати реформи в Україні – звернувся до слухачів пан Ове Уруп-Медсен, керівник Програми професійної підготовки при офісі зв’язку НАТО в Україні.

По закінченню повного курсу підвищення кваліфікації та професійного рівня для викладачів англійської мови кафедр іноземних мов вищих військових навчальних закладів та інших військових формувань з питань організації та методики викладання іноземної мови слухачі отримають міжнародний сертифікат Кембриджського університету.