НУОУ

В університеті підбили підсумки діяльності за 2017 рік та привітали колектив із новорічними святами Рекомендовані

Новий рік – це той рубіж, який дозволяє побачити досягнення, взяти досвід з невдач та поставити нові амбітні цілі.

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського – це, у першу чергу, люди. Кожен військовослужбовець і працівник вписав свою сторінку в історію закладу. Під час урочистих заходів напередодні Нового року та Різдва Христового у провідному вищому військовому закладі держави підвели підсумки діяльності за 2017 рік, а також визначили завдання на наступний.

– Головним підсумком року є те, що колектив університету забезпечив якісну підготовку висококваліфікованих офіцерських кадрів. Відтак лави Збройних Сил України поповнили понад 300 випускників оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів підготовки. Досягнуті нами висоти – це результат роботи усього нашого багато чисельного колективу. Щиро вам дякую! – наголосив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Протягом року колектив університету продовжив роботу по удосконаленню освітнього процесу. Фахівці вишу розробили і впровадили нові професійні стандарти та освітньо-професійні програми підготовки фахівців для Збройних Сил України та інших військових формувань з урахуванням стандартів НАТО.

Наукові та науково-педагогічні працівники, а також слухачі університету брали участь у навчаннях “Непохитна стійкість 2017”, “Блакитний тризуб – 2017”, “Rapid Trident-2017”. Спільно з партнерами Альянсу університет провів ряд заходів високого рівня, зокрема Міжнародний тиждень Україна – НАТО, Орієнтаційний курс спільної політики і оборони Європейського Союзу, Міжнародний антикорупційний семінар, курси Демократичний цивільний контроль та Стратегічні комунікації.

У цьому році з’явився новий формат міжнародної співпраці. В університеті вперше провели двостороннє комплексне тактичне тренування за участю офіцерів Литовської Республіки. Загалом у 2017 році Національний університет оборони України відвідало понад 200 іноземних делегацій.

Варто зазначити, що університет є одним із лідерів впровадження дистанційного навчання. Фахівці закладу вже розробили ряд дистанційних курсів, комплекти тестових завдань за напрямками підготовки. Важливою подією для вишу у 2017 році є також отримання ліцензії науково-випробувальною лабораторією зброї та спеціальних захисних матеріалів для подальшої діяльності, а також ліцензії на підготовку кваліфікованих робітників професії “Водолаз”.

Протягом року в університеті вдосконалили матеріально-технічну базу, покращили умови навчання і праці особового складу та слухачів. Зокрема відкрили клас підготовки з міжнародного гуманітарного права, сучасний вуличний тренажерний комплекс у центрі фізичної підготовки та спортивно-оздоровчих технологій, черговий гуртожиток для слухачів і їхніх сімей, а також дитячий майданчик. Окрім здобутків, університет зазнав значних втрат. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять генерал-полковника Генадія Воробйова і генерал-лейтенанта Володимира Колеснікова.

Одними із головних завдань на 2018 рік для університету є підготовка висококваліфікованих фахівців для Збройних Сил України, а також реалізація проекту щодо створення у виші “Школи оборонного менеджменту”. За досягнення у 2017 році кращих представників провідного вищого військового закладу держави нагородили державними нагородами та відомчими відзнаками.

Традиційно родини, в яких у 2017 році народилися діти, привітали із чудовою подією і вручили подарунки.

– Вітаю колектив університету з прийдешнім Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Щиро бажаю міцного здоров’я, успіхів, щастя та миру, впевненості у майбутньому та здійснення ваших мрій! Хай завжди у Ваших домівках буде тепло і затишно, а у Ваших сім’ях панує любов і добробут, – наголосив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Після офіційної частини заходу святковий новорічний концерт продемонстрували присутнім солісти та музиканти оркестру університету.