НУОУ

В університеті продовжується підготовка фахівців для Збройних Сил України на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня Рекомендовані

В університеті завершено підготовку чергової групи офіцерів на курсах підвищення кваліфікації та професійного рівня.

Навчальні заняття на базі центру перепідготовки та підвищення кваліфікації університету були організовані за кількома напрямами. Майже два місяці свою професійну майстерність вдосконалювали науково-педагогічні працівники вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів ВНЗ. Протягом двох-трьох тижнів підвищення кваліфікації було організовано з питань виконання функціональних обов’язків офіцерами відділу (групи) планування та координації вогневого ураження, з питань організації оперативної розвідки, технічного забезпечення, експлуатації та ремонту авіаційної техніки і озброєння.

Навчальні плани-програми та всі навчально-методичні матеріали для проведення занять були розроблені з урахуванням вимог сучасності, змін які відбуваються у державі та війську, а також досвіду застосування військових частин та підрозділів Збройних Сил, залучених до антитерористичної операції.

‒ На кожному із п’яти курсів Ви опанували та систематизували основи своєї професійної діяльності ввібрали її найважливіші аспекти, навчились ширше сприймати, аналізувати та подавати інформацію, про що надзвичайно турбувались викладачі університету, ‒ зазначив начальник центру перепідготовки та підвищення кваліфікації полковник Олег Лісун.

Вітаючи від науково-педагогічних працівників військового вишу випускників курсів професор кафедри суспільних наук, доктор педагогічних наук, професор Андрій Вітченко закликав офіцерів не спинятися на шляху професійного розвитку. Він також, у цьому контексті, згадав слова видатного Сальвадора Далі: “Не бійтеся досконалості! Вона вам анітрохи не загрожує”. Тому, на думку викладача, прагнення до постійного навчання має бути рушійною силою в процесі становлення офіцера.

Від імені керівництва університету випускники курсів, які ще не пройшли підготовку на оперативно-тактичному та оперативно-стратегічному рівнях, отримали пропозицію та запрошення вступити до провідного військового вищого навчального закладу вже найближчим часом.

В урочистій обстановці офіцерам вручили сертифікати про закінчення навчання.