НУОУ

В університеті проведено стрільби та перевірку рівня фізичної підготовленості військовослужбовців університету та 33 бази забезпечення навчального процесу.

Відповідно до наказу начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського “Про організацію та проведення стрільб з військовослужбовцями постійного складу” та розпорядження першого заступника начальника університету “Про перевірку рівня фізичної підготовленості військовослужбовців університету”, у період з 05 по 13 квітня було проведено стрільби та перевірку рівня фізичної підготовленості військовослужбовців університету та 33 бази забезпечення навчального процесу. .

З урахуванням вимог Тимчасової настанови з фізичної підготовки у Збройних Силах України встановлено, що стан фізичної підготовки військовослужбовців університету в цілому відповідає оцінці “задовільно”.

Потрібно зазначити, що регулярні заняття з фізичної підготовки в години визначені розпорядком дня сприятимуть розвитку основних фізичних якостей військовослужбовців університету, зміцненню здоров’я, підвищенню працездатності та професійного довголіття.