НУОУ

В університеті проводиться факультативний курс "Стратегічні комунікації"

В університеті вперше проводиться факультативний курс зі стратегічних комунікацій для всіх слухачів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів підготовки. Курс проводиться за участю іноземних фахівців: представників Європейського центру імені Джорджа К. Маршалла; програми НАТО “Удосконалення військової освіти (Defence Education Enhancement Program)”; Центру інформації та документації НАТО в Україні; представників Офісу реформ та Ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

Даний факультативний курс проводиться на виконання завдання 1.7.3 “У рамках становлення загальнодержавної системи стратегічних комунікацій запровадити систему професійного навчання та розвитку із комунікативних дисциплін для сил оборони” оперативної цілі 1.7 “Становлення та розбудова спроможностей сил оборони у сфері стратегічних комунікацій як частини загальнодержавної та міжвідомчої системи стратегічних комунікацій, спрямованих на підтримку формування та реалізації політики у сфері безпеки і оборони України, а також досягнення цілей оборони держави”.

Програма факультативного курсу передбачає вивчення особливостей організації та реалізації стратегічних комунікацій державного рівня, Міністерства оборони України та Збройних Сил України, а також, практичних аспектів реалізації стратегічних комунікацій.

З тематичними доповідями на курсі виступили заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, прес-секретар – помічник Міністра оборони України полковник Вікторія Кушнір, представники Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, профільних структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України; популярні блогери та впливові представники громадських організацій.

За результатами вивчення матеріалів факультативного курсу кожний слухач виконує індивідуальне завдання на тему “Організація і реалізація стратегічних комунікацій з метою створення іміджу Збройних Сил України”.

Всі матеріали факультативного курсу розміщені в системі дистанційного навчання університету.