НУОУ

В університеті розпочався черговий курс з розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2015–2017 роки, затвердженої наказом Міністра оборони України та відповідно до календарного плану проведення курсів з питань запобігання корупції при Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського у 2017 році, затвердженого першим заступником Міністра оборони України у період з 12 до 16 червня 2017 року у університеті проводитиметься курс з виховання доброчесності та зниження ризиків корупції.

Відкриття курсу відбулося за участю Заступника начальника університету полковника Валерія Доброгурського, який виступив перед слухачами з промовою, в якій відзначив практичне значення цього курсу та здобутки за час його викладання в рамках програми співпраці з Transparency International в університеті та Збройних Силах України. Також полковник Валерій Доброгурський зауважив щодо важливості активної та плідної праці учасників курсу під час занять для набуття важливого базису знань щодо розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції з подальшим використанням цього базису у практичній діяльності.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету полковник Юрій Призиглей виступив щодо основних напрямків діяльності центру, структури та тематики лекційних і практичних занять курсу.

Перед слухачами курсу із лекціями на антикорупційну тематику виступили лектори – представники центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету:

полковник Юрій Призиглей прочитав лекції: “Корупція та прозорість – загальна характеристика”, “Інструменти та організації запобігання корупції ” ;

полковник юстиції Володимир Бевз начальник відділу спеціальної підготовки та методичного забезпечення, який доповів про: “Верховенство права та законодавчі основи запобігання корупції”.

Також було проведено практичне заняття щодо опанування проблемних питань за тематикою: “Прозорість, доброчесність та корупція у моїй країні” з роботою у 2-х синдикатах за участю представників наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони.

В ході проведення занять слухачі мали можливість ставити лекторам запитання та висловлювати власні думки щодо різних аспектів запобігання корупції і моделювати проблемні питання для подальшого використання під час занять за цією тематикою та у професійній діяльності.