НУОУ

В університеті триває Тренінг з методики для викладачів фахових дисциплін за підтримки Британської Ради в Україні Рекомендовані

В навчально-науковому центрі міжнародної миротворчої діяльності триває Тренінг з методики для викладачів фахових дисциплін. П’ятиденний тренінг Британської Ради для викладачів ВВНЗ має на меті надати методичну допомогу тим, хто залучається до проведення курсів англійською мовою з окремих спеціальностей. Викладачів ознайомлюють з сучасними методичними прийомами викладання англійською мовою, які застосовують у провідних університетах світу.

Курс націлений на розвиток професійних навичок науково-педагогічних працівників, які не мають попередньої лінгвістичної освіти. Зокрема, учасники ознайомлюються з міжнародними методами підготовки та проведення лекцій англійською мовою, підвищують професійні навички роботи з аудиторією, рівень знання іноземної мови якої суттєво варіює, вдосконалюють комунікативні навички у ході навчального процесу з аудиторією, рідна мова якої не є англійська, вчаться організовувати та вести продуктивні дискусії на професійну тематику англійською мовою під час роботи у малих групах.