НУОУ

В університеті відбулось обговорення шляхів розвитку новітнього морського озброєння та тактики його застосування

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за участі наукових та науково-педагогічних працівників закладу, провідних фахівців наукових установ Збройних Сил України та Командування ВМС ЗС України проведено науково-практичний семінар з питань розвитку новітнього морського озброєння та тактики його застосування.

Основна увага була приділена розгляду результатів наукового дослідження з вивчення досвіду та визначення перспектив розвитку тактики застосування десантних катерів.

Важливість проведення цього заходу була обумовлена тим, що у Збройних Силах в даний час проводиться робота щодо вивчення досвіду випробувань та бойового застосування новітніх зразків зброї та військової техніки, прийнятої на озброєння у 2014-2017 роках під час триваючої збройної агресії Російської Федерації проти України. Виконуючи завдання, поставлені керівництвом Міністерства оборони України, флотські фахівці обговорювали проблемні питання використання новітніх зразків морського озброєння та шляхи їх вирішення.

– Робота щодо опрацювання новітньої тактики застосування сил флоту, яка б враховувала бойові властивості нових зразків морського озброєння, повинна мати випереджувальний характер. Тільки так ми зможемо йти попереду противника і мати успіх в бойових діях на морі, – наголосив у своїй доповіді начальник кафедри Військово-Морських Сил кандидат військових наук, доцент капітан 1 рангу Степан Яким’як.

Кінцевою метою досліджень наукових та науково-педагогічних працівників університету є опрацювання рекомендацій щодо тактики застосування сил флоту, оснащених новітніми зразками морського озброєння, та їх надання Військово-Морським Силам Збройних Сил України.