НУОУ

В університеті відбулося спортивне свято до Дня фізичної культури та спорту України

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського традиційно напередодні Дня фізичної культури та спорту України провели грандіозне спортивне свято.

За першість між собою змагалися представники Центрального апарату Міністерства оборони України, слухачі та викладачі університету, майбутні офіцери запасу та військовослужбовці бази забезпечення навчального процесу військового вишу. Запеклі змагання проходили з 14 видів, зокрема з міні-футболу, волейболу, шахів, настільного тенісу, шведської естафети, перетягування канату, перенесення ваги. Справжнім подарунком для гостей свята стали показові виступи спортсменів Центрального спортивного клубу Збройних Сил України з художньої гімнастики, акробатики, фехтування.

– Сьогодні на багатьох спортивних майданчиках держави прихильники здорового способу життя проводять спортивні заходи. Офіцери і працівники університету протягом багатьох років є не лише активними пропагандистами поважного ставлення до фізичної культури та спорту, а й на особистому прикладі демонструють вплив регулярних занять з фізичної підготовки на стан здоров’я, результати у спорті, досягнення у професійній та службовій діяльності. Маю надію, що проведення сьогоднішнього заходу принесе кожному з нас задоволення, – наголосив перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, голова спортивного комітету навчального закладу генерал-лейтенант Віктор Тарасов.

Підтримати та привітати військовослужбовців приїхали почесні гості: радник Федерації футболу України Валентин Латипов, начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов, начальник військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук та його 300 вихованців.

– Від імені Міністра оборони України вітаю всіх учасників спортивної події. Бажаю вам яскравих, сильних перемог не лише у фізичній культурі та спорті, а й у бойовій підготовці військ, – зауважив начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов.

Під час змагань військовослужбовці продемонстрували не лише гарну фізичну підготовку, але й міцний командний дух. Третє загальнокомандне місце у спортивному святі посіла збірна команда інституту авіації та протиповітряної оборони університету. Другою стала команда інституту інформаційних технологій університету. Перше загальнокомандне місце виборола збірна команда бази забезпечення навчального процесу університету.

Призери та переможці змагань отримали грамоти та подарунки. Крім того, військовослужбовців і працівників Збройних Сил України нагородили пам’ятними знаками та відзнаками Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, а також Федерації Футболу України.

Користуючись нагодою, під час урочистого заходу із прийдешнім професійним святом привітали представників танкових військ. Військовослужбовців нагородили відзнаками оборонного відомства держави.

Провідний військовий виш держави завжди бере активну участь у спортивних змаганнях як у нашій країні, так і за кордоном. Тримати себе у формі військовослужбовцям допомагають фахівці навчально-наукового центру фізичної підготовки та спортивно-оздоровчих технологій вишу. В університеті є потужна тренувальна база, а представники центру тримають руку на пульсі спортивних подій і є постійними організаторами спортивно-оздоровчих заходів.