НУОУ

В університеті відкрили гуртожиток для слухачів першого курсу

Напередодні початку нового навчального року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського урочисто відкрили гуртожиток. Четвертий рік поспіль керівництво провідного військового закладу держави робить такий подарунок для своїх слухачів. Сьогодні двадцять сім офіцерів першого курсу отримали оглядові ордери. На навчання вони прибули із різних куточків України. У нових помешканнях проживатимуть разом зі своїми сім’ями.

– Мені приємно відмітити, що у нинішній непростий час керівництву і колективу університету вдалося продовжити програму забезпечення слухачів житлом. Новоселам бажаю добра, здоров’я, наснаги. Звертаючись до слухачів, хочу зазначити, що на сьогоднішній день від командира батальйону до Міністра оборони України та начальника Генерального штабу Збройних Сил України – це випускники Національного університету оборони. Я дякую викладацькому складу і науковцям, адже наші досягнення це результат вашої роботи. У свою чергу ви, слухачі, маєте ефективно освоїти програму магістерської підготовки. Для цього у вас є всі умови, – зауважив перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак.

За кошти університету стару казарму переобладнали під сучасний гуртожиток. У стінах приміщення ще присутній запах свіжого ремонту. Самі офіцери та їхні дружини задоволені умовами проживання, а діти встигли перевірити майданчик біля будівлі.

– Дуже хочу подякувати керівництву університету, що маємо кімнату, де будемо проживати два роки, – наголосив слухач першого курсу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського майор Олександр Коломієць.

– Я дуже рада, що мій чоловік отримав таку можливість навчатися в університеті. Це дуже велика допомога, коли є житло в Києві, тому що це дороге місто. Головне, що є дах над головою. Все решта, я думаю, ми справимося, – доповнила дружина офіцера Світлана Коломієць.

У планах керівництва навчального закладу реставрувати та переобладнати ще декілька об’єктів під гуртожитки для слухачів, щоб офіцери мали можливість проживати із родинами. Як відомо, міцний тил вдома допомагає військовослужбовцям на службі виконувати поставлені завдання.