НУОУ

В університеті військовослужбовці військової служби за контрактом склали Військову присягу

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського військовослужбовці військової служби за контрактом склали Військову присягу. Серед них більшість – дівчата. Всі вони успішно пройшли курс загальновійськової підготовки. Тож сьогодні українська армія поповнилася достойними військовиками.

– Один раз у житті людина складає присягу на вірність, щоб потім кожен день, кожен час, кожну хвилину пам’ятати про це. Відтепер ви – військовослужбовці Збройних Сил України, справжні захисники своєї Вітчизни, – зауважив генерал-лейтенант Віктор Тарасов, перший заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

– Склавши цю священну клятву, відчуваю, що на наші плечі лягла величезна відповідальність – цілісність України та життя кожного громадянина. Мене наповнює гордість, мужність та відчуття гідності за те, що я та мої товариші по навчанню виконують таке важливе завдання, – наголосила солдат Ірина Вербицька, військовослужбовець військової служби за контрактом.

У цей урочистий і важливий день підтримати і привітати солдатів прийшли рідні та близькі. А представник Української Православної церкви Київського патріархату освятив молодих воїнів на ратну службу.