НУОУ

В університеті вшановують військовослужбовців строкової служби Рекомендовані

У квітні у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського урочисто проводжають в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни служби.

Період строкової служби завершився, але кожен з юнаків готовий за вимогою стати на захист своєї Батьківщини і народу. Самі військовослужбовці зізнаються, що за ці півтора роки значно подорослішали. Армія змінила їх у кращу сторону.

– Ми стали серйознішими, більш відповідальними, почали ще більше цінувати свої сім’ї, приймати виважені рішення. Опанування знань військової науки стало для нас справжньою шко¬лою мужності і гартування сили духу. Тут ми знайшли гар¬них друзів. Дякуємо вам, товариші офіцери, прапорщики, сержанти та солдати, за виховання, знання, які дали нам, підтримку. Ми пишаємося службою в цих стінах, – сказав військовослужбовець строкової служби О.В. Дем’яник.

Службу військовослужбовці проходили у базі забезпечення навчального процесу університету. Накази командирів і начальників, службові обов’язки виконували сумлінно. Служили так, як вимагає Військова Присяга на вірність Українському народу.

– Минуло чимало часу, коли ви прийшли до нашого військового колективу. Багато вам вдалося досягнути: виховати в собі волю, рішучість, бажання бути першим і кращим, з повагою ставитися до своїх товаришів по службі. Навчання та служба в стінах університету стали важливим етапом у вашому житті. Досвід, який ви здобули, знадобиться вам у подальшому житті, – зауважив заступник начальника університету генерал-майор Сергій Поздишев.

Щирі слова вдячності командирам та начальникам за те, що діти повертаються додому живими і здоровими, за вагомий внесок, який внесли у виховання, дисципліну, патріотизм та любов до Батьківщини висловили батьки військовослужбовців.

– Неможливо передати словами почуття гордості за вас і той вир емоцій, який відбувається в наших батьківських серцях. Ми пам’ятаємо вас дітьми, недавніми випускниками шкіл, юними студентами. Сьогодні перед нами – змужнілі чоловіки, солдати, справжні сини нашої Батьківщини, – наголосила мати стрільця роти забезпечення навчального процесу солдата Олега Кобелєва Катерини Кравцова.

Урочисті заходи для військовослужбовців провели у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Кожен мав можливість доторкнутися до сучасної історії – відвідати музей та побачити експонати учасників Антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей. Офіційна частина заходів завершилася святковим обідом, де військовослужбовців вітали із переходом на новий ступінь їхнього дорослого життя.