НУОУ

В університеті вшанували представників Сухопутних військ з нагоди професійного свята

Відповідно до Указу Президента України від 18.10.1997 №1167/97, ураховуючи заслуги Сухопутних військ як найбільш численного виду Збройних Сил України, щороку 12 грудня у нашій державі та її Збройних Силах відзначається День Сухопутних військ України.

За роки свого існування Сухопутні війська Збройних Сил України пройшли нелегкий шлях становлення, утвердилися як могутній чинник національної безпеки, стали основою Збройних Сил України і відіграють вирішальну роль у забезпеченні обороноздатності нашої держави.

Сьогодні Сухопутні війська Збройних Сил України – боєздатне військо, потужна зброя і техніка, поєднання професійної майстерності і високого морального духу особового складу.

Навесні 2014 року Сухопутні війська першими стали на захист незалежності, територіальної цілісності та недоторканності України. Завдяки нашим воїнам вдалося зупинити просування ворога далі.

Перебуваючи на передньому краї, у боротьбі з терористами на Сході країни, військовослужбовці Сухопутних військ своїм патріотизмом, професіоналізмом та майстерністю примножують славетні національно-історичні традиції.

З нагоди Дня Сухопутних військ України в університеті вшанували представників найчисельнішого виду Збройних сил України, які сьогодні проходять службу та працюють у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

Від імені командування університету винуватців свята привітав тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника начальника університету генерал-майор Сергій Поздишев:

‒ Сьогодні ми живемо в нових реаліях, ми живемо подихом війни. Тож величезну повагу і вдячність усього суспільства адресовано представникам саме Сухопутних військ, які є основою обороноздатності та могутності держави, найпотужнішим компонентом вітчизняних Збройних Сил. Без представників цього виду військ не відбулася жодна операція на Сході країни. Їх найбільше також серед нагороджених державними та відомчими нагородами – 16 представників цього виду удостоєні звання “Герой України”. Ми пишаємося нашими мужніми захисниками, низько їм вклоняємося та завдячуємо їм за мир на нашій рідній землі.

Найкращих представників командно-штабного інституту застосування військ (сил) провідного вищого військового навчального закладу, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, – представників Сухопутних військ – заохотили з нагоди свята відзнаками Міністерства оборони, Генерального штабу та університету.

Для присутніх пролунав “Гімн Сухопутних військ”, який присвятили командувачу військ (2009‒2014 рр.), начальнику університету (2016‒2017 рр.) генерал-полковнику Генадію Воробйову.