НУОУ

В університеті визначені переможці змагань з шахів

Відповідно до плану спортивних заходів університету на 2017 – 2018 навчальний рік у шаховому клубі провідного військового вишу відбувся особисто-командний турнір з шахів серед структурних підрозділів університету у особистому та командному заліку серед постійного та змінного складу.

Метою проведення турніру є популяризація шахової гри серед військовослужбовців та працівників Збройних Сил України і формування збірної команди університету з шахів.

Змагання проводилося відповідно до “Правил шахової гри ФІДЕ” за круговою системою з контролем часу 30 хвилин на партію для кожного учасника.

У турнірі взяли участь сім команд: інституту державного військового управління, командно-штабного інституту застосування військ (сил), інституту авіації та протиповітряної оборони, інституту оперативного забезпечення та логістики, гуманітарного інституту, інституту інформаційних технологій, центру воєнно-стратегічних досліджень.

Головний суддя змагань – полковник Олександр Романюк, старший викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту навчально-наукового центру фізичної підготовки та спортивно-оздоровчих технологій.

В особистому заліку посів І місце й став переможцем турніру та чемпіоном університету викладач кафедри зв’язку та автоматизованих систем управління інституту інформаційних технологій підполковник Дмитро Шевченко.

ІІ місце виборов доцент кафедри логістики Повітряних Сил інституту авіації та протиповітряної оборони працівник Збройних Сил України Юрій Целіщев.

ІІІ місце посів слухач інституту авіації та протиповітряної оборони майор Третяк Ігор Юрійович.

У командному заліку перемогу здобула команда інституту авіації та протиповітряної оборони, ІІ місце посіла команда інституту інформаційних технологій, ІІІ – команда командно-штабного інституту застосування військ (сил).