НУОУ

В університеті завершено підготовку громадян за програмою офіцерів запасу

Майже півсотні громадян отримали звання офіцерів запасу. Протягом чотирьох місяців чоловіки і дівчата проходили курс підготовки у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського. Серед них більше половини – учасники бойових дій.

Це вже третій випуск за програмою підготовки офіцерів запасу у провідному військовому виші держави. Навчатися за такою програмою можуть громадяни, які мають рівень вищої освіти не нижче бакалавра. Цього року кількість спеціальностей розширилася. Крім фахівців механізованих танкових військ, відтепер готують фахівців ракетних військ і артилерії. У процесі підготовки офіцерів запасу передбачені практичні заняття по бойовій роботі, стрільбі, тактиці. Тренування проходять як на навчально-матеріальній базі закладу, так і на полігоні. Незважаючи на специфіку завдань, дівчата проявляють себе впевнено.

– Я був присутній на навчальному зборі – заняттях на гвинтівковому артилерійському полігоні. Деякі дівчата не гірше за хлопців розуміються у спеціальних питаннях, а також працюють на приладі управління вогнем, – наголосив заступник начальника Національного університету оборони України з навчальної роботи полковник Сергій Салкуцан.

До формування змісту програми підготовки офіцерів запасу в університеті підходять гнучко, враховуючи побажання тих, хто навчається. Крім того, спеціалісти провідного військового навчального закладу аналізують результати підготовки, що дає змогу вдосконалювати програму.