НУОУ

В університеті закінчився курс витримки та виживання на полі бою Рекомендовані

У період з 11 по 13 червня 2018 року на водноспортивній базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського навчально-науковим інститутом фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій були організовані та проведені практичні заняття з основ виживання та військово-прикладного плавання зі слухачами оперативно-тактичного рівня.

Під час проведення занять відпрацьовували питання: переправи через водну перешкоду до 400 м у складі підрозділу; орієнтування на місцевості; транспортування пораненого за допомогою підручних засобів за визначеним маршрутом руху; здійснення марш-кидку за вказаними орієнтирами по лісових дорогах різного рівня пересіченості та складності; визначення прохідності та долання ділянки заболоченої місцевості; вибору місця та розташування підрозділу на місцевості (приготування їжі, добування та очищення води, обладнання місць для відпочинку, організація охорони).

Мета навчальних занять досягнута. Військовослужбовці продемонстрували свої найкращі навички й уміння та успішно виконали програму курсу.