НУОУ

В університеті запроваджено нову систему продовольчого забезпечення військовослужбовців строкової служби

В рамках переходу на нові стандарти харчування та виконання заходів реформи харчового забезпечення Збройних Сил України, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського перейшов на нову систему продовольчого забезпечення військовослужбовців строкової служби із застосуванням Каталогу продуктів харчування.

За словами заступника начальника університету з логістики – начальника логістики полковника Бориса Куровського, було зроблено капітальний ремонт виробничих приміщень, обідньої зали, проведено повне технічне переоснащення солдатської їдальні, закуплено нові меблі та обладнання.

Також суттєво змінилося меню харчування. Відтепер на вибір військовослужбовців університету представлено різноманітний асортимент страв, у тому числі овочі, фрукти, кисломолочні продукти з нового, значно розширеного Каталогу продуктів.

Як раніше повідомляв начальник Центрального управління продовольчого забезпечення Збройних Сил України полковник Микола Куклюк: “перехід на нову систему харчування проходить з використанням досвіду участі Збройних Сил України у різних миротворчих місіях, а також досвіду АТО”.

Варто зазначити, що на відміну від системи харчування за аутсорсингом, важливим результатом є залучення до організації харчування штатних кухарів, що підвищує бойову готовність і автономність дій військ. Крім того, введено в штатні розписи військових частин обслуговуючий персонал їдалень, що вивільняє військовослужбовців від здійснення невластивих функцій.

‒ Це суттєвий крок у реформуванні Збройних Сил України, підвищення боєздатності та автономності військ у бойових умовах, який покращує імідж української армії, ‒ наголосив заступник начальника університету з логістики – начальник логістики полковник Борис Куровський.

За позитивними відгуками кінцевих споживачів – військовослужбовців Збройних Сил України ‒ нова система харчування вже довела свою ефективність та доцільність.