НУОУ

В університеті завершено курси “Логістика в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки” та “Авіаційного радіообміну екіпажів повітряного судна” Рекомендовані

Протягом курсів, які тривали на базі навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, офіцери вивчали стандарти НАТО та ООН за специфікою майбутньої діяльності в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, стандартні авіаційні процедури з урахуванням вимог Міжнародної організації цивільної авіації (IKAO), виконали практичні вправи для закріплення теоретичного матеріалу.

За програмою “Train the trainers” у курсі “Логістика в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки” взяв участь представник Міжнародного центру Збройних Сил Норвегії NODEFIC майор Хєтіль-Андреас Анешен, який поділився досвідом з фахівцями Збройних Сил України з логістики та викладачами навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності університету щодо специфіки виконання завдань логістичного напрямку у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Варто зазначити, що за роки існування, в навчально-науковому центрі міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського підготовлено понад 3 тис. фахівців ЗС України та більше 100 іноземних представників до участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Підготовка національного персоналу до участі у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки здійснюється виключно англійською мовою та відповідно до стандартизованих документів ООН, НАТО, ЄС. Постійно вдосконалюються програми курсів підготовки національного персоналу з урахуванням досвіду попередніх та реалій поточних миротворчих місій.

Одним із шляхів підвищення якості підготовки є співпраця з міжнародними організаціями та військово-навчальними закладами країн-партнерів, що сприяє обміну досвідом у сфері підготовки миротворців та розвитку програми підготовки викладачів “Train the trainers”.