НУОУ

В університеті завершено підготовку слухачів Вищих академічних курсів з питань національної безпеки та оборони держави

В Національному університеті оборони України відбувся випуск слухачів Вищих академічних курсів з питань національної безпеки та оборони держави, організованих за дорученням Першого віце-прем’єр-міністра України.

Протягом чотирьох днів було організовано та проведено підвищення кваліфікації представників Апарату Державної служби України з надзвичайних ситуацій, районної державної адміністрації та військово-цивільної адміністрації Луганської області, Київської міської державної адміністрації.

Під час навчання розглядалися основні аспекти діяльності військового відомства, ключові напрямки оборонної реформи в державі в умовах ведення гібридної війни, проблемні питання теорії та практики застосування Збройних Сил України в сучасних умовах. Слухачі курсів оновили та поглибили знання у сфері забезпечення воєнної безпеки та оборони держави, сформували концептуальні погляди на можливі шляхи вирішення проблемних питань щодо підготовки держави до оборони, організації та забезпечення відсічі збройній агресії проти України з урахуванням досвіду застосування військових частин та підрозділів в антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил.