НУОУ

В університеті зв’язківців привітали із професійним святом

8 серпня в Україні згідно з Указом Президента відзначається День військ зв’язку. Напередодні в університеті відбулися урочисті заходи. Зв’язківців, які проходять службу та працюють у стінах навчального закладу, привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національного університету оборони України генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко. Він висловив вдячність за сумлінне виконання військового та службового обов’язку особовому складу і працівникам відділу зв’язку та інформаційних систем університету, а також кафедри зв’язку та автоматизованих систем управління інституту інформаційних технологій.

З нагоди 17-ї річниці встановлення Дня військ зв’язку були оголошені святкові накази та заохочено особовий склад університету від імені начальника військ зв’язку – начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України, а також та від імені начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Завершилося урочисте зібрання святковим концертом, який для воїнів-зв’язківців та учасників парадного розрахунку військового вишу організував та провів оркестр за участі музикантів та солістів університету.