НУОУ

В університетi проведені змагання з футзалу

Відповідно до плану спортивних заходів університету в період з 4 по 19 грудня 2017 року були проведені змагання з футзалу серед інститутів університету. Під час проведення спортивних змагань спортсмени продемонстрували згуртованість військових колективів, майстерність, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості. За високі результати, продемонстровані в зазначених змаганнях, нагороджені:

за перше місце – кубком та грамотою збірна інституту оперативного забезпечення та логістики;

за друге місце – кубком та грамотою збірна команда командно-штабного інституту застосування військ (сил);

за третє місце – кубком та грамотою збірна команда гуманітарного інституту.

Рішенням суддівської колегії кращим воротарем змагань визнано представника гуманітарного інституту майора Шостака Романа; кращий захисник змагань – представник командно-штабного інституту застосування військ (сил) майор Шумовський Віктор; кращим нападником змагань визнано представника інституту державного військового управління полковника юстиції Бабича Юрія. Кращим гравцем за підсумками змагань став представник інституту оперативного забезпечення та логістики майор Білошицький Василь.

Крім фінальних зустрічей та церемонії закриття змагань була проведена товариська зустріч між збірними командами слухачів та постійного складу університету, яка завершилась з нічийним рахунком 2:2.

Ця гра стала крайньою у футболці збірної команди університету з футзалу для майора Байдали Василя Рудольфовича, який продовжить військову службу в іншому ВВНЗ. Учасники змагань, гравці збірної команди та присутні вболівальники подякували йому за багаторічну відданість спорту в стінах нашого навчального закладу.