НУОУ

Збірна команда університету виборола перше місце у ІХ Міжнародній спартакіаді “Офіцерські старти” Рекомендовані

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено ІХ Міжнародну спартакіаду “Офіцерські старти”, яка проходила на підтримку воїнів АТО.

Вже кілька років поспіль у змаганнях беруть участь військовослужбовці із Польщі та Латвії. Цього разу географія країн-учасниць Спартакіади розширилася – вперше до заходу долучилася збірна збройних сил Сполучених Штатів Америки.

Українські команди на змаганнях були представлені збірними Генерального штабу Збройних Сил України, видів Збройних Сил України, Національної академії Служби безпеки України та збірною командою університету.

Протягом трьох днів “Офіцерських стартів” військовики виборювали першість у змаганнях: з футзалу, настільного тенісу, кульової стрільби, плавання та шахів.

Під час спортивних баталій учасники продемонстрували жагу до перемоги та високу професійну майстерність. Приємно, що на усіх без виключення спортивних майданчиках панувала дружня атмосфера, а учасники, які були суперниками у турнірах, стали добрими друзями та товаришами. Спорт й цього разу об’єднав усіх його шанувальників різного віку та національностей.

‒ На мою думку, незалежно від того, які призові місця вибороли учасники змагань, перемогла дружба, братерство та жага до перемоги. Переможених сьогодні не має! Й головним є те, що усі спортсмени, учасники змагань, вкотре довели, що своїми здобутками у спорті віддають шану мужності й героїзму учасників бойових дій, які захищають наші кордони на сході держави, ‒ зазначив начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко.

Також він подякував усім, хто долучився до організації, проведення та участі у Спартакіаді, зокрема представникам збройних сил Латвійської Республіки, Республіки Польща та США.

Учасників та переможців у кожному виді змагань було нагороджено пам’ятними призами, грамотами та кубками.

За підсумками турніру третє загальнокомандне місце у ІХ Міжнародній спартакіаді “Офіцерські старти” виборола нагороджується збірна команда Національної академії Служби безпеки України. Друге загальнокомандне місце посіла збірна команда Повітряних Сил Збройних Сил України.

Переможцем змагань, як і минулого року, стала збірна господарів Спартакіади ‒ команда Національного університету оборони України. Від іменні очільника оборонного відомства начальник управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України полковник Юрій Фіногенов вручив капітану збірної команди університету Кубок Міністра оборони України.

У перспективі до наступної, ювілейної Х Міжнародної спартакіади “Офіцерські старти”, долучаться нові країни-учасниці. Крім цього планується включення до програми змагань нових видів спорту.