НУОУ

Відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану

10 листопада 2017 року у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань діяльності військового командування в умовах правового режиму воєнного стану.

У період з 06 по 10 листопада 2017 року проведено 10 чергу курсу підготовки, якою завершений зазначений напрям навчання у 2017 році. Для підвищення кваліфікації були залучені: заступники керівників органів військового управління, керівники та офіцери структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України, заступники обласних військових комісарів, а також командири військових частин.

Під час навчання слухачі поглибили знання з основних правових заходів воєнного стану, підготовки держави до оборони, засад організації територіальної оборони, основ державного військового управління в умовах правового режиму воєнного стану та функціонування національної економіки держави в особливий період.

Привітав випускників з успішним закінченням курсів заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан, який у своїй промові висловив сподівання, що “.. Cаме випускники курсу мають стати генератором нових ідей та ініціаторами зрушень, від яких залежить приведення розвитку Збройних Сил України до рівня, який би відповідав вимогам сьогодення”, а також подякував науково-педагогічним працівникам університету та випускникам за плідну роботу, спрямовану на досягнення спільної мети.